Munkavédelmi adminisztrátor

Partnercégünk egy német tulajdonú, nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, amely járműantenna-rendszerek és ipari csatlakozók gyártásával foglalkozik. Ha most csatlakozol a csapatukhoz, akkor a munka- és környezetvédelmi, illetve mérnöki részleg munkájába nyerhetsz bepillantást! Feladatok:

  • Munkavédelmi részleg napi feladatainak támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, heti 30-40 órában
  • 8.00-16.00 óra között, hétköznaponként előre egyeztetett beosztások

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1110 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Érdeklődés a környezetvédelem és munkavédelem iránt
  • Passzív félév vagy egyéni tanrend az őszi félévre

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Békéscsaba
Part time

Published on 26.11.2020