Munkaügyi ügyintéző

Adminisztratív munkakörbe munkatársat keresünk, Győr-Moson-Sopron megyei munkavégzésre. Azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Ukrán dolgozók munkavállaláshoz szükséges papírjainak ügyintézése
  • Kapcsolattartás hivatalokkal, dokumentumok benyújtása
  • Munkavállalók tájékoztatása, segítségnyújtása személyesen és/vagy telefonon.
  • Tanácsadás: munka, szállás, utazás, orvosi ellátással kapcsolatban
  • A munkáltató, a partnercég és a munkavállalók közötti kapcsolattartás
  • A felmerülő operatív problémák esetenként helyszíni megoldása,
  • Ügyfélszolgálat biztosítása megadott időpontokban és helyszíneken.

Elvárások:

  • Számítógépes ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány ( vezetési tapasztalattal )
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikáció képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Minimum középfokú végzettség.

Előny:

  • Ukrán nyelvtudás

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szállás lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehetséges

Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
High school

Published on 15.08.2020