Munkaügyi / HR adminisztrációs munkatárs

Megbízónk, Európa egyik jól ismert autóipari gyártója, amely több száz főt foglalkoztató vállalattal rendelkezik Magyarországon, Budapest déli vonzáskörzetében. Jelenleg bővülő csapatukba keressük

Munkaügyi / HR adminisztrációs

munkatársukat.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • A beléptető rendszerrel kapcsolatos adminisztráció, havi munkaidő adatok összesítése
  • Fényképes belépőkártyával kapcsolatos ügyintézés (fénykép készítése, regisztráció)
  • Jelenléti ívek kezelése és ellenőrzése, riportok készítése a vezetők részére
  • Étkezési támogatás havi nyilvántartása
  • Az éves orvosi vizsgálatok megszervezése
  • A dolgozók bejárásának szervezése, kapcsolattartás a beszállítóval, buszok rendelése stb, ennek optimalizálása
  • A dolgozók képzésével kapcsolatos feladatok elvégzése: tréningek, tanfolyamok szervezése, lebonyolításának felügyelete
  • Együttműködés a cafeteria rendszert működtető céggel, szervezési feladatok
  • Riportok összeállítása
  • A HR vezető szívesen bevonná a HR további területeibe, amennyiben nyitott rá (Pl. kiválasztás, interjúk, stb.)

Ideális jelöltünk:

  • Munkaügyi / HR adminisztrációs tapasztalattal bír
  • Közép- vagy felsőfokú végzettségű
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeretei vannak (Excel, vállalatirányítási rendszer)
  • Német, vagy angol nyelvismerettel rendelkezik

Amit nyújtunk:

  • Megbeszélés szerinti havi fizetés
  • 13. havi jövedelem + 14. havi bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós vonzáskörzete (M0 autópálya közelében)

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 05.03.2020