Válsághelyzetben is növekedni képes gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MUNKAÜGYI SPECIALISTA
(16-0099)

pozícióba.

Feladatok:

  • Teljeskörű bérszámfejtés,
  • Részvétel a HR rendszer működtetésében,
  • HR folyamatok karbantartása,
  • Toborzás, kiválasztás menedzsmentje,
  • Tréningek szervezése,
  • HR adminisztrációért történő felelősségvállalás,
  • Kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (szakirányú),
  • Bérszámfejtés terén szerzett néhány éves tapasztalat,
  • HR tevékenységek / HR adminisztráció területén szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil háttér, folyamatos szakmai fejlődés.

A munkavégzés helye: Heves megye és Pest megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0099”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MUNKAÜGYI SPECIALISTA (16-0099)

Heves
Pest
Full time
2 years
High school

Published on 30.07.2020