Munkaügyi és Bérszámfejtési adminisztrátor

Az Adecco, a világ vezető HR-szolgáltatója számviteli szolgáltatások tevékenykedő multinacionális partnercége számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Jelenléti ívek ellenőrzése, rögzítése a bérszámfejtő programba, esetleges hibák tisztázása
  • Bérszámfejtési adatok ellenőrzése
  • Munkaszerződés módosítások adminisztrálása
  • Munkaügyhöz kapcsolódó nyilvántartások, riportok készítése
  • Cafeteriával kapcsolatos adminisztráció
  • A beérkező dokumentumok kezelése (nyilatkozatok, útiköltségek, stb.)
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Esetlegesen felmerülő problémák kezelése
  • A kilépő munkavállalókra vonatkozó bérszámfejtés ellenőrzése, kilépő dokumentumok elkészítése

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat bérszámfejtés területen
  • Munkajogi és munkaügyi rögzítői ismeretek
  • MS Office magabiztos használata
  • Közvetlen, barátságos attitűd, jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, szakmai igényesség
  • A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Bérügyintézői és/vagy TB ügyintézői képesítés
  • Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatokat
  • Lehetőséget a fejlesztési javaslatok megvalósítására

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021