Munkaügyi asszisztens

A VGD Hungary Kft. Európa 9 országában működő cégcsoport tagja. Fő feladatköreik közé tartozik a számviteli, könyvvizsgálói, és adószakértői tevékenységek ellátása. Céljuk, hogy hosszú távon, támogató partnereikkel együttműködve, hatékony megoldásaikkal segítsék a vállalkozások törekvéseinek elérését.

Feladatok:

  • bérszámfejtési csoport munkájának támogatása
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • középszintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Power Point, Outlook, Exel, Word)
  • minimum fél év vállalása

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 08:00 és 17:00 között végezhető diákmunka, napi 6-8 órában
  • heti minimum 2-3 nap vállalása
  • heti minimum 16 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • pénzügyi területhez kapcsolódó tanulmányok

Kérlek, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Part time, Apprenticeships

Published on 04.02.2021