Feladatok:

  • Meghatározott munkáltatói körnek történő rehabilitációs foglalkoztatási tanácsadás nyújtása
  • Információnyújtás az aktuális munkaerő-piaci helyzetről, valamint igénybe vehető munkaerő-piaci és szociális szolgáltatásokról, támogatási lehetőségekről
  • Együttműködő partnerekkel (munkáltatókkal) történő személyes és telefonos kapcsolattartás
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése

Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség – humán vagy szociális területen a 327/2011. (XII. 29.) Korm. rendelet szerint
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervező készség
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság Budapest és Pest megye területén

Előny:

  • Saját személygépjármű
  • Humán/Szociális területen szerzett munkatapasztalat
  • Európai Uniós projektmegvalósításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil országos hálózattal rendelkező háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon, mobilinternet biztosítása
  • Utazási költségtérítés
  • Határozott idejű munkaszerződés/ Megbízási szerződés
  • Rugalmas munkaidőre való lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. debreceni székhelyű megbízója részére keres munkáltatói kapcsolattartó munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Munkáltatói kapcsolattartó - Budapest

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-11