Munkalehetőségek gumiabroncsgyártó cégnél

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat Gyöngyöshalászra.

Milyen munkakörök közül választhatsz?

  • Gépkezelő
  • Elektromos karbantartó technikus
  • Automatizálási technikus

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy folyamatos 12 órás munkarendben kell dolgoznod

Amennyiben rendelkezel szakirányú végzettséggel:

  • Gépkezelő: középfokú iskolai és gépkezelői tapasztalat
  • Elektromos karbantartó technikus: szakirányú elektrotechnikusi vagy mechatronikai végzettség és minimum 2 éves ipari környezetben szerzett tapasztalatod hibaelhárításban és komplex gépek támogatásában
  • Automatizálási technikus: elektrotechnikusi, vagy automatizálási technikus, vagy mechatronikai technikus végzettség és alapismeretek a hidraulikában, pneumatikában, és a karbantartási tevékenységek biztonsági követelményeiben

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbéred mellett műszakpótlékban, magas bónuszban és Cafeteria juttatásban részesülsz
  • INGYENES melegétkezést biztosítunk
  • Igény szerint INGYENES SZÁLLÁST kínálunk
  • Munkába járáshoz utazási támogatást adunk vagy INGYENES BUSZJÁRATUNKAT is igénybe veheted

Hol fogsz dolgozni?

  • Gyöngyöshalász

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Full time

Published on 23.06.2024