Munkafelvevő - raktáros

"Szövetségben a minőséggel"

A Balogh Csoport, Észak-kelet Magyarország egyik meghatározó autókereskedelmi cégcsoportja bővülő csapatába miskolci telephelyére

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Szervízrészleg szolgáltatásainak értékesítése
  • Gépkocsik szervízbe történő felvétele, interaktív munkafelvétel elvégzése igény szerint
  • Hibakeresés, minőség-ellenőrzés
  • Garanciális és szavatossági igények elbírálása, engedélyezési eljárás lefolytatás
  • Szerelők munkaleosztása, munkaszervezés
  • Árajánlatok készítése
  • Szervízrészleg általános rendjének, tisztaságának betartása
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése
  • Ügyfélszerzés és megtartás
  • Cseregépkocsi és autómentés igényének felvétele és továbbítása
  • Raktári rendelések leadása, ügyfél értésítések és időpont egyeztetések elvégzése
  • Telefonon történő bejelentkezések kezelése és telefonos szaktanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Megbízható önálló munkavégzés
  • Lehetőleg Miskolci, vagy környékbeli lakhely

Előny:

  • Munkafelvevői területen vagy autószerelésben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Betanítás
  • Vezetői támogatás
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakoznál egy dinamikus, maximális ügyfél-elégedettség irányába elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésedet!

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 02.07.2020