Munkafelvevő (2514-2)

Partnercégünk XI. kerületi márkaszervizébe keresünk karosszéria munkafelvevő kollégát.

A feladatkör az ügyfél elégedettség maximális szinten tartására fókuszál, a karosszéria és fényező csapat munkájának koordinálása nem a feladatkör része. A karosszéria és fényező üzem szoros munkájának köszönhetően tág ügyfélkörrel fog dolgozni az új kolléga (személygépjárművek, teherautók, buszok).

Feladatok:

  • munkafelvételi folyamat lebonyolítása;
  • munkafelvételhez kapcsolódó előjegyzés-kezelés elvégzése;
  • árajánlatok készítése;
  • ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás a javítási folyamat során;
  • elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, járművek átadása.

Elvárások:

  • "B” kategóriás vezetői engedély;
  • min. 2 év munkafelvevő tapasztalat;
  • jó szervező- és problémamegoldó készség;
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság;
  • terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség.

Előny:

  • karosszérialakatos munkafelvevő tapasztalat;
  • „C” kategóriás vezetői engedély.

Amit a cég kínál:

  • magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények;
  • nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely;
  • versenyképes bérezés.

Munkaidő: hétköznapokon 7:00-15:20-ig.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Jelentkezzen hozzánk önéletrajza elküldésével. A tárgyban kérjük, jelölje meg a hirdetés megnevezését.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 06.09.2020