Munkabiztonsági szakértő

Új munkatársunk feladatai lesznek
- előkészíti, kidolgozza a munkabiztonsági stratégia szakmai feladatait, a megvalósítás eszközeit
- előkészíti, koordinálja az üzletágakra vonatkozó munkabiztonsági szolgáltatási szerződéseket, figyelemmel kíséri a teljesítés színvonalát
- szakmailag támogatja a hálózaton alkalmazásra kerülő veszélyes létesítmény, munkaeszköz, technológia munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálatát, valamint az azok fejlesztéseihez kapcsolódó munkabiztonsági hatásvizsgálatokat
- elemzi az üzletágakra vonatkozó munkabaleseti statisztikákat, javaslatokat dolgoz ki a kockázatok csökkentésére, a balesetek megelőzésére, valamint a hiányosságok megszüntetésére
- előkészíti a jogszabályokból és a központi utasításokból eredő munkabiztonsági feladatok végrehajtását
- kidolgozza és szakértői támogatást nyújt a munkabiztonsági politika, jogszabályi követelmények végrehajtási utasításaihoz
- elkészíti a hálózati technológiák, veszélyes gépek, berendezések kezelési utasításainak munkabiztonsági feltételeit
- ellátja az illetékes hatóságok felé a MÁV-csoport képviseletét munkabiztonsági kérdésekben

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú állami iskolai végzettség (diploma megléte)
- munkavédelmi szakképzettség (munkavédelmi szakmérnök / szaküzemmérnök)
- vasúti technológiák ismerete
- magas szintű műszaki ismeret
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
- vasúti utazási igazolvány biztosítása
- barátságos csapat
- szakmai kihívásokban gazdag tevékenység

Munkavégzés helye
Győr
Győr / Tatabánya / Szombathely

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2020-12-07

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Győr
Full time

Published on 05.12.2020