MŰHELYVEZETŐ

Feladatok:

  • 7 fős létszám (lakatosok, asztalosok, varrónők) munkájának koordinálása
  • A műhelyben zajló gyártás zavartalan működésének biztosítása
  • A munkatársak beosztásainak összeállítása
  • Megrendelések alapján a gyártási ütemtervek elkészítése
  • Gyártási sorrend meghatározása
  • A gyártáshoz szükséges raktárkészlet biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év műszaki, gépipari vagy fémipari területen szerzett tapasztalat vezetőként
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendelkezz saját autóval a bejáráshoz

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • AutoCAD tervrajzok olvasási ismerete

Juttatások:

  • Alapfizetésen felül cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Családias légkör, lendületes csapat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Salgótarján
  • H-P 8-16 óráig

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet rendszerünkön keresztül!

Nógrád, 2642 Magyarország
Full time

Published on 23.10.2020