Műhelyszerelő

KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat

Zalaszentbalázson található alközpontunkba.

Leendő műhelyszerelő kollégánk feladatai:

  • gépek és berendezések összeszerelése, gépkiadásra felkészítése,
  • műhelyben történő gépjavítás,
  • javaslattétel alkatrészkészlet összeállítására,
  • műhely rendjének folyamatos fenntartása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik,
  • minimum 2 év tapasztalatot szerzett mezőgazdasági gépek szervizelésében,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul,
  • hatékonyan tud együttműködni – kollégáival és a partnerekkel egyaránt,
  • megbízhatóan és pontosan végzi munkáját.

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Zalaszentbalázs.

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Zalaszentbalázs, 8772 Magyarország
Zala
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 19.01.2021