Műanyagipari gépbeállító/műszakvezető

Cégünk, a Frige Plaszt Kft. közel 30 éve a magyar műanyag csomagoló ipari piac egyik meghatározó szereplője, teljes mértékben magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg zalaegerszegi üzemünkbe keressük új kollégánkat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Műanyag termékeket (flakonok, palackok és azok záróelemei) gyártó berendezések, gépek felügyelete,
  • Gyártásindítások elvégzése, a gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Technológiai átállások elvégzése, szerszámcserék végrehajtása
  • Részvétel a próbagyártások elvégzésében
  • Felmerülő műszaki hibaelhárítása
  • Termelés műszaki biztosítása
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
  • A műszakban dolgozó kollégák munkájának koordinálása
  • A munkakörére vonatkozó munkautasítások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség (villamosipari, gépészeti, gépi forgácsolói, lakatos… ,stb.), előny középfokú műszaki végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Előny a hasonló területen (gépkezelő vagy gépbeállító) szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés,
  • Felelősségtudó, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés,
  • Családias légkör (műszakonként három-négy dolgozó)
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Utazási költség teljes térítése (helyi járat is),
  • Alapbér + műszak pótlék + negyévenkénti prémium lehetősége
  • 13. havi juttatás
  • Szabadságkiadás rugalmas kezelése, személyre szabott kiadása,
  • Kulturált munkakörülmények.

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Andráshida

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el részünkre önéletrajzát vagy érdeklődjön a +36/30-394-5954 -es telefonszámon.

Zalaegerszeg
Zala
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 14.02.2021