MŰANYAGFELDOLGOZÓ GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • A napi termelési terv alapján szilikon tartalmú segédanyag előállítása, a meghatározott minőségi folyamat/folyamatok betartása mellett,
  • Legyártott termékek gyártási ellenőrzése és átadása tisztításra a végellenőr részére,
  • A termék előállítási folyamat dokumentálása gyártási programban,
  • Töltőgépek és szilikon formázó szerszámok kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Gyártás területén gépkezelésben szerzett  1-2 év tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Előnyök:

  • Formázó szerszámok kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Gépkezelői tapasztalat.

Juttatások:

  • Fix havi versenyképes bejelentett munkabér,
  • Havi prémium,
  • Béren kívüli juttatás,
  • 13.havi bérkifizetés,
  • Műszakpótlék délutános munkavégzésre 40%, éjszakai munkavégzésre 70%,
  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok,
  • Hosszú távú karrierlehetőség,
  • Kiszámítható és erős, jövő orientált vállalat,
  • Innovatív környezetet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tréningek és nyelvi képzések.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Mór (Fejér megye).
  • Munkaidő: napi 8 óra, 3 műszak (06.00-14.20-ig, 14.00-22.20-ig, 22.00-06.20 óráig).
  • Akár azonnal is lehet kezdeni.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Fejér
Full time

Published on 08.02.2021