Műanyag technológus

A kisbéri U-Shin Europe Gépjárműalkatrész Gyártó- és Kereskedelmi Kft. felvételt hirdet

MŰANYAG TECHNOLÓGUS

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek beállítása, optimalizálás
  • Gyártásindítás során az optimális paraméterek beállítása, gépbeállítók munkájának napi szintű operatív támogatása
  • A termelés folyamatos és zavartalan működésének technológiai támogatása
  • Közreműködés a gépbeállítók és gépkezelők folyamatos oktatásában
  • Minőségi eltéréseknél vagy magas selejt arány esetén, közreműködés a hiba okok megállapításában és az intézkedések meghatározása
  • Új termékek bevezetésének és termékváltoztatásoknak a lekövetése a gyártásban, ideértve a szerszámpróbákat, az elsőmintáztatást, a folyamatok dokumentálását
  • Szerszámkarbantartásban dolgozó kollégákkal való szoros együttműködés, szakmai tanácsadás
  • Gépekre vonatkozó karbantartási tervek, egyéb feladatok végrehajtásában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Műanyagipari gépbeállítóként/technológusként szerzett legalább 5 éves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nissei, Sumitomo, JSW Demag gépek ismerete
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Lean ismeretek
  • Robot programozási ismeret

Jelentkezését szakmai önéletrajz beküldésével elektronikusan, vagy az alábbi elérhetőségre várjuk:

Postacím: U-Shin Europe Kft. 2870 Kisbér, Batthyány puszta, Iparterület 2.

Kisbér
Komárom-Esztergom
Full time
More than 5 years
Vocational school

Published on 24.10.2020