MS Dynamics 365 Fejlesztő

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projekt magyarországi csapatába keresünk ambiciózus angolul magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves, magabiztos tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • Ügyfél követelmények teljesítése és rendszeranalízis többnyire Microsoft Dynamics 365 környezetben
  • Az alap termék konfigurációja az ügyfelek követeléseinek megfelelően
  • Microsoft fejlesztői eszközök önálló, magabiztos használata az ügyfelek kéréseinek/igényeinek végrehajtásához
  • Microsoft Power Platform technikai funkcióinak használata
  • Különböző feladatok megoldási koncepcióinak kidolgozása és azoknak magas színvonalú implementálása

Elvárások / Requirements

Elvárások

  • Microsoft fejlesztői technológiák magas szintű ismerete és alkalmazása (.NET, C#)
  • Szoftverdizájn alapos ismerete
  • Szoftverfejlesztési folyamatok és azok teljesítményének fejlesztésében való jártasság
  • Korábbi tapasztalat Microsoft Technology Stack-kel
  • Tapasztalat CRM és ERP rendszerek területén (Microsoft Dynamics 365 Business Central és / vagy Microsoft Dynamics 365 Finance or Supply Chain Management)
  • Microsoft Power Platform és Visual Studio magabiztos ismerete

Előnyök

  • Német nyelvismeret

Személyiség

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodásmód

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021