Mozdonyvezető gyakornok (Celldömölk, Szombathely, Tapolca, Veszprém)

Gondolkoztál már azon, hogy mennyire izgalmas egy mozdonyt vezetni vagy milyen nagyszerű a vezetőállásról megcsodálni a napfelkeltét?

Ha érdekel a vasút világa, határozott és felelősségteljes vagy, aki szereti a kihívásokat, akkor csak Téged várunk!

Tekintse meg kisfilmünket!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a 15 hónapos tanfolyam ideje alatt a szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek elsajátítása
  • hatósági vizsgákon való részvétel, melyek sikeressége esetén mozdonyvezetőként foglalkoztatunk tovább Celldömölk, Szombathely, Tapolca és Veszprém telephelyünkön
  • a tanfolyam elvégzését követően a járművek műszaki ellenőrzése és előkészítése, menetrend szerinti továbbítása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • egészségmegőrző program
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Celldömölk, Szombathely, Tapolca, Veszprém

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi +36 (30) 475 1560

2020. október 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Celldömölk
Szombathely
Vas
Tapolca
Veszprém
Veszprém
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 31.10.2020