Mintavevő

A SONEAS Kutató Kft. több, mint 20 éve végzi tevékenységét a vegyipari, gyógyszeripari piacon, és a nagynevű cégek is a megbízhatóság és jó minőség miatt választják partnerül. Tudj meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol megtalálod toborzással kapcsolatos adatvédelmi, adatkezelési tájékoztatónkat is!

Ha nem szereted a monoton munkát, fontos a jó légkör, a változatos és pörgős munka, jelentkezz hozzánk, mert most

MINTAVEVŐ

munkakörbe keresünk kollégát!

Főbb feladataid lesznek:

  • beérkező alap- és nyersanyagok előírásszerű mintázása
  • intermedierek, csomagolóanyagok mintázása
  • az anyagok státuszcímkével történő ellátása
  • készülékek és mérőeszközök címkéinek ellenőrzése
  • ellenminták vétele és kezelése
  • szétcsomagolások, széttöltések elvégzése
  • mintavevő helyiség és eszközök tisztán tartása

A feladatok elvégzése esetenként fizikai erőnlétet igényel (könnyű fizikai munka)!

Téged keresünk, ha:

  • érdekel a kémia és nem félsz a vegyi anyagoktól
  • van érettségi bizonyítványod
  • van érvényes B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod
  • megvannak a napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismereteid
  • tudsz és akarsz is precízen, önállóan munkát végezni
  • alapszinten beszéled az angol nyelvet

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • vegyésztechnikusi képzettség
  • targoncavezetői OKJ képzettség vezetői engedéllyel

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil céges háttér
  • hatóságoknál bejelentett munkavállalók
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. Illatos út

Szerződés jellege: határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység, általános munkarend

Jelentkezési határidő: 2020. február 15.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a „MINTAVEVŐ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Mintavevő

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020