Mintakészítő technikus /hétfőtől-péntekig/ - Veszprém

Mintakészítő technikus

Feladatok:

  • Mintakészítési feladatok és a hozzá kapcsolódó szerszám készítési munkák elvégzése
  • Bevezetésre kerülő új termék mintáinak, ideiglenes gyártóeszközeinek, valamint alkatrészek segéd szerszámainak elkészítése
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása
  • Mintagyártásokban való részvétel

Elvárások:

  • Termelésben, gyártásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség előny
  • Elektronikai, mechanikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret előny
  • Forrasztási tapasztalat előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér + műszakpótlék + havi bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Szabadidős tevékenység támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Veszprém
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 28.02.2020