Mintaelőkészítő technikus

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba, Szerves osztályra keressük leendő kollégánkat,

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Környezeti, illetve élelmiszerminták előkészítése gázkromatográfiás vizsgálatokhoz
  • Részvétel az új analitikai eljárások validálásában
  • Minőségirányítási előírások betartása

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Év végi juttatás
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 02.08.2020