Minőségvizsgáló operátor

Partnercégünk egy magyarországi központtal rendelkező specializált gyógyszeripari cég, melynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatok:

  • ​Gyógyszeripari termékek vizuális átnézése (szennyeződés keresése)
  • Munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk elvégzése
  • Gyógyszergyártó gépek részleges kezelése
  • Gyógyszeripari gépek tisztítása az előírt munkautasítás alapján

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gimnáziumi/szakközépiskolai érettségi, szakiskolai bizonyítvány)
  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Monotonitástűrés
  • Kiváló látás

Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00

Amit kínálunk

  • Bérezés: tapasztalattól függően br. 200-250.000 Ft/hó
  • 45% műszakpótlék délutáni műszak idejére
  • Szakmai fejlődés támogatása továbbképzési lehetőséggel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Kérjük, hogy jelölje meg a munkához kapcsolódó bérigényt is az önéletrajzban. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Debrecen
Full time

Published on 23.12.2020