Minőségügyi Specialista

Az Új Munkahyelyed:

Egy új globális gyógyszeripari vállalat, amely küldetésének tekinti, hogy világszerte és az élet minden szakaszában egészségesebb életet biztosíts on az emberek számára .

Az új Minőségügyi Specialista feladatai lesznek:

  • Dokumentumok, termékek, folyamatok változtatásainak nyomon követése, jóváhagyások rögzítése, engedélyeztetések ellenőrzése a Trackwise rendszerben betanulás után
  • Kulcs-felhasználóként tevékenykedik a Trackwise alkalmazásban. Trackwise oktatásokat tart a felhasználóknak. Biztosítja, hogy a rendszer a vonatkozó SOP szerint kerül használatra.
  • Nyomon követi az ellenőrzött változtatásokat a Trackwise rendszerben és biztosítja a határidőn belüli végrehajtásukat. Koordinálja az Ellenőrzött változtatások lezárását a felelős Ellenőrzött változtatás kezdeményezőkkel.
  • Kapcsolatot tart a Globál csapattal a rendszerben történő változtatások kapcsán, és értesíti a felhasználókat.
  • Felülvizsgálja és frissíti a funkcióhoz kapcsolódó munkautasításokat, folyamatleírásokat.
  • Támogatja a törzskönyvezéssel kapcsolatos projekteket és döntéseket.

Amire szükséged lesz a sikerhez:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Részletorientált gondolkodásmód
  • MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)

Előnyt Jelent:

  • Főiskolai/egyetemi diploma vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszeripari mérnök, kémia szakon
  • Minőségbiztosítás, változtatás ellenőrzés kezelése, vevői vagy beszállítói kapcsolattartás területén szerzett tapasztalat
  • Trackwise felhasználói szintű tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyógyszeripari háttér

Amire partnerünktől számíthatsz:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Éves bonusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes étkezés
  • Bejárás támogatás
  • Letelepedési támogatás
  • Dolgozói biztosítás
  • Egészségügyi szűrés
  • Angol nyelvoktatás
  • Tiszta, gyógyszeripari környezet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, a "jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzod feltöltésével tudsz rá jelentkezni.

Komárom
Full time

Published on 23.02.2021