Minőségügyi rendszerfejlesztő mérnök

  • Minőségügyi szabványok és egyéb vevői követelmények ismerete, betartásuk felügyelete és támogatása; ezek változásainak követése, a változások bevezetése a minőségügyi rendszerbe.
  • Folyamat- és dokumentum-változások követése, felügyelete, koordinálása az érintett osztályokkal / folyamatokkal.
  • Minőségmenedzsment rendszert javító programok kezdeményezése, követése a vállalat több / minden szervezeti egységében.
  • A más területekre átültethető javító intézkedések feltárása és megismertetése más szervezeti egységekkel, szükség és igény esetén a bevezetés támogatása.
  • Kapcsolatot tart fenn, a többi társosztállyal , valamint a szakmai társszervezettel.
  • Felügyeli a vállalat kijelölt folyamat mutatószámait (KPI), eltérés esetén kezdeményezi és felügyeli a folyamatba beavatkozást, szükség esetén jelzi a problémákat és a javasolt megoldásokat a vezetés felé

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú vagy minőségmanagement végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Autóipari elvárások, minőségügyi módszerek ismerete (IATF 16949, VDA 6.3, Quality Core Tools)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Szombathely
Full time

Published on 20.01.2021