Minőségügyi rendszermérnök

Üdvözöljük a PVS-Hungary Kft.

Egy olyan világban, ahol az elektromotoroké a jövő, a 450 munkatársat foglalkoztató PVS-csoport egyike az úttörő cégeknek. Az álló- és forgórészek fröccsöntésének területén biztosított legmagasabb minőség és műszaki innováció, valamint a precíziós ventilátorlapátok előállítása tett bennünket azzá, amik vagyunk: a legkeresettebb szállító, amelynek termékei iránt napról napra nagyobb a kereslet.

Építünk a sikerünkre, ezért keresünk

AZ ÖN FELADATAI:

  • minőségirányítási rendszer folyamatközpontú fejlesztése, intézkedések felügyelete
  • auditok keretében, a folyamatok vizsgálata és javaslat azok jobbá tételére, intézkedések nyomkövetése, hatékonyságvizsgálat
  • külső, belső auditokra történő felkészülés és azok megszervezése illetve koordinálása
  • a minőségirányátás mutatóinak követése és továbbfejlesztése
  • a németországi központtal szorosan összehangolt munkavégzés

SZÜKSÉGES KÉPESÍTÉSEK:

  • minőségirányítás szakterületen szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • az IATF 16949/VDA szabványok követelményeinek kiváló ismerete
  • kifogástalan német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • magabiztos kommunikáció

MIT TUDUNK NYÚJTANI:

  • Izgalmas feladatok egy dinamikus, fenntartható termékeket gyártó középvállalkozásban.
  • Lapos szervezeti struktúra.
  • Szabad tér a személyes fejlődésének és a készségei és tehetségei alkalmazásának.
  • Vonzó juttatások.

AZ AJÁNLATUNK:

Bódi Miklós
Üzemvezető

Ha szakmailag és személyesen is tökéletesen illeszkedik a PVS elvárásaihoz, akkor meg kell ismerkednünk egymással. Küldje el jelentkezését a fizetési elképzelésének és a lehető legkorábbi belépési idejének megadásával a Jelentkezem gombra kattintva.

Celldömölk
Vas
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 10.06.2021