Minőségügyi mérnök

Minőségügyi Mérnök

Az Ön új cége
Partnerünk egy globális szinten vezető pozíciót tölt be a nagy teljesítményű, alacsony szén-dioxid-kibocsátású épületek szigetelése és burkolatépítése területén. Különböző szendvicspanelek, építészeti homlokzatrendszerek és tisztatér rendszerek gyártásával foglalkoznak.

Feladatai az új pozícióban:

  • Gyártásban tapasztalt nem-megfelelőségek kezelése, minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel

  • Minőségellenőrzési munkautasítások készítése és aktualizásása

  • Új termék bevezetés folyamatában aktív részvétel és dokumentáció készítése minőségügyi oldalról

  • Belső auditok lebonyolítása

  • Beszállítói reklamációk kezelése

  • Kapcsolattartás a külföldi gyárakkal

Mire van szüksége a sikerhez

  • A pozíció betöltéséhez felsőfokú végzettség szükséges (előnyt jelent a gépészmérnök vagy minőségirányítási mérnök diploma).
  • Minimum 2-3 éves, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (gyakornoki tapasztalatot is beleértve)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől

Partnerünk modern munkakörnyezetet biztosít, családias hangulatú, de mégis multinacionális professzionális vállalati légkörben. A leendő kollégájuk munkáját széleskörű juttatási csomaggal honorálják (cafeteria, bejárási támogatás, bónusz).

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Jász-Nagykun-Szolnok
Full time

Published on 08.04.2021