Minőségügyi technikus - anyagvizsgáló

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • A gyár területén készülő gyártmányok műszaki ellenőrzése.
  • Elkészíti a szükséges ellenőrzési dokumentációkat, gépkönyveket, minőségi bizonyítványokat.
  • Első minta átvételek, mérések elvégzése és dokumentálása (alkatrészek, termékek minőségi átvétele).
  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, felel a tevékenységi körébe tartozó feladatok ellátásáért.
  • Alkatrészek, termékek, félkész termékek vizsgálatainak dokumentálása.
  • Képzettségének megfelelő roncsolásmentes vizsgálatok elvégzése (UT, MT, VT, PT, RT).
  • Figyelemmel kíséri a gyártott termékek minőségi teljesítményét, részt vesz a termékjavító intézkedések bevezetésében.

Amit elvárunk Öntől:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Fémipari tapasztalat.
  • Az ideális jelölt MT2 és/vagy PT2 anyagvizsgálati jogosultsággal rendelkezik.

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Egyéb roncsolásmentes anyagvizsgáló képesítés.
  • Ipari gyártó/termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat hasonló pozícióban

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben
  • Jelentkezés módja:

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát az e-mail címre.

Dombóvár, 7200 Magyarország
Tolna
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 20.11.2020