Minőségügyi mérnök

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, tovább fejlesztésben való aktív részvétel.
  • Irányítja és fejleszti a minőségellenőrök munkáját.
  • Elkészíti és biztosítja a minőségellenőrzés elvégzéséhez szükséges dokumentációt.
  • Figyelemmel kíséri a gyártott termékek minőségi teljesítményét, részt vesz a termékjavító intézkedések bevezetésében.
  • Kontrollálja és fejleszti az új termékek bevezetésének folyamatát.
  • Részt vesz a reklamációk kivizsgálásában, kezelésében.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társszervezetekkel.
  • Belső auditok koordinálása
  • Beszállítói auditok, szervezése és lebonyolítása

Amit elvárunk Öntől:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Eredmény orientált, proaktív, kezdeményező személyiség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás és feladatmegoldás
  • Pozitív, eredményorientált személyiség

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Gépész vagy minőségügyi mérnök végzettség
  • Tapasztalat multinacionális vállalati környezetben
  • Ipari gyártó/termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat hasonló pozícióban
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP preferált)
  • Rizikómenedzsment területek ismerete

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el fényképes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

Dombóvár, 7200 Magyarország
Tolna
Full time
1 year
Bachelor

Published on 17.07.2020