Similar jobs like this one

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (16-0053)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
(16-0053)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég minőségirányítási rendszerének felügyelete, ellenőrzése és fejlesztése,
  • A minőségirányítási folyamatok karbantartása, fejlesztése, dokumentumok kezelése,
  • A termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése,
  • Oktatások szervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: műszaki),
  • Gyártókörnyezetben szerzett minőségügyi tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség hosszú távon.

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0053”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time, Apprenticeships
no work experience required
Secondary school

Published on 04.02.2021