Minőségügyi Mérnök

Csatlakozzon csapatunkhoz! A következő pozícióba keressük munkatársainkat:

Főbb feladatok:

Feladat

·        Az új termékek és az ehhez kapcsolódó projektek minőségbiztosítási programjának, szabványainak tervezése és felügyelete,

·        minőségi folyamatmenedzsment,

·        A meglévő termékek minőségének nyomon követése, javító intézkedések

·        Napi kapcsolat a minőség ellenőr csapattal, munkájuk koordinálása, szakmai irányítása

·        Vevői panaszok kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel minőségügyi kérdésekben

·        Minőségirányítási rendszer és terméktesztelő programok kiépítése/fejlesztése/karbantartása

·        Minőségi dokumentáció, termékellenőrzés (FAI/PQC/FQC/OQC) útmutatás.

·        Vevői és beszállítói auditok tervezése és megvalósítása

·        Belső folyamat és rendszerauditok tervezése és megvalósítása

·        Gyártósorok és társosztályok auditokra való felkészítése

·        Minőségügyi oktatások szervezése és lebonyolítása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

·        Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szakmai gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Autóipari szabványok (IATF 16949, VDA) ismerete, belső auditori képesítés előny!

Amit kínálunk:

·        Versenyképes bér és juttatások

·        Cafeteria (nettó 240.000 Ft/év)

·        13. havi fizetés (évente 2 alkalommal 2xfélhavi nettó bér kerül kifizetésre hűséges dolgozóinknak)

·        Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő cégnél

A munkavégzés helye Kapuvár

Kapuvár
Full time

Published on 23.01.2023