MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Manuális összeszerelő, félautomata és automatizált gyártási területek minőségügyi támogatása,
  • Folyamatos minőségfejlesztési, helyesbítő, ill. folyamatképesség javító intézkedések meghatározása és bevezetése a termelésben,
  • Eljárások betartása és betartatása, minőségügyi oktatások megtartása,
  • Hatékony belső kommunikáció a minőségügyi mutatókról, javító intézkedésekről, elvárásokról, ezek változásáról,
  • Beszállítókkal és vevőkkel történő hatékony kommunikáció, jóváhagyatások és reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • 1-3 éves mérnöki szintű gyártásközi VAGY vevői minőségbiztosítási VAGY projektek menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete (szóban-írásban, partnerek + kollégákkal való kapcsolattartás).

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Műanyag fröccsöntési ismeretek,
  • Automatizált gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Manuális összeszerelési területen szerzett minőségügyi tapasztalat,
  • Német nyelv ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Választható havi cafeteria + teljesítmény bónusz,
  • Fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon),
  • Családias, barátságos légkör,
  • Munka és magánélet egyensúlyát támogató környezet,
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség,
  • Kávé, gyümölcsnap,
  • Eseti Home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Siófoki ipari park (M7 autópálya lehajtótól 5 perc, Székesfehérvártól 20 perc)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig – kötetlen munkaidő a Vezetőséggel való egyeztetés szerint

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Somogy
Full time

Published on 30.06.2022