Minőségügyi ellenőr

„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. Az 53 év szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Főbb feladatok:

  • A termékek, alkatrészek vizuális, roncsolásos, mérőeszközös, ellenőrzőkészülékes vizsgálata
  • Gyártásindításkor első darab átvétel
  • A gyártás során előírt minőségi feladatok betartása és betartatása
  • Minőségügyi dokumentációk kitöltése
  • Nem megfelelő termékek zárolása
  • Külső és belső auditokon való részvétel és támogatás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Éles látás
  • Precizitás
  • Priorizálási képesség

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakítógép használatában való jártasság
  • Mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikrométer, stb.)
  • Autóiparban szerzett minőségellenőri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet elektronikusan, vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen. További információ kérhető a 34/553-064 telefonszámon.

Ászár, 2881 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 16.09.2020