Minőségügy mérnök - Komárom Esztergom megye

Feladatkör:

  • Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
  • Kapcsolattartás telefonon, e-mailen és személyesen a vevőkkel/ beszállítókkal
  • A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során
  • Rendszeres heti, havi jelentések készítése
  • Vevői/ beszállítói auditok koordinálása és aktív részvétel azokon
  • A termékspecifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a kiszállításra kerülő/ bejövő termékeknél
  • Reklamációk ügyintézése, akciók elrendelése és ellenőrzése
  • Auditokon való részvétel (IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5)

Végzettség:

  • MSc/BSc, főiskolai végzettség mérnöki területen

Szakmai tapasztalat:

  • Egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Informatika:

  • Jó felhasználó szintű Office ismeretek

Egyéb követelmény:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5 szabványok ismerete
  • Autóipari minőségtechnikák (Core Tools) ismerete
  • Határozott, rugalmas és célorientált személyiség

Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 01.12.2021