Similar jobs like this one

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

Minőségmérnök (vevői reklamációmanagement)

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő
nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Minőségmérnök

(vevői reklamációmanagement)

FELADATOK:

  • Vevői reklamációk és jelzések teljes körű kezelése és megválaszolása SAP rendszerben 8D módszer alapján.
  • Reklamációs megbeszélés előkészítése, összehívása, Dokumentált ok-elemzés, hibaanalízis végrehajtása a szakértőkkel és területvezetőkkel.
  • Javító és megelőző intézkedések/akciók foganatosítása, bevezetésének ellenőrzése, majd hatékonyság ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és az anyavállalattal
  • Külső reklamációkkal kapcsolatos vevői látogatások/auditok szervezésében való aktív részvétel, ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok és nyomon követések végrehajtása.
  • Reklamációk rendszeres elemzése és kiértékelése, jelentések készítése.
  • Minőségcélok nyomon követése. A meghatározott indikátorok havi kontrollingja, az érintett területek bevonásával.
  • Folyamatos fejlesztési folyamat (KVP) támogatása. Folyamatoptimalizálás az üzem menedzsment-rendszerein belül.

Elvárások:

  • Műszaki mérnöki / minőségmérnöki felsőfokú képesítés.
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben.
  • Minőségirányítási rendszerek működtetésben szerzett tapasztalat (ISO 9001:2015; ISO/TS; VDA).
  • Autóipari minőségügyi módszerek ismerete.
  • Kitűnő kommunikációs képesség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Utazási hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeretek.
  • Belső auditori képesítés.
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban.

fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint angol nyelven az alábbi hivatkozási szám feltüntetésével

(CVO_21_QWI)

„Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a
https://www.hubner-group.com/en/adatkezelesi-tajekoztato-palyazoknak-huebner/ webhelyen elérhető.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 31.10.2021