Minőségirányítási koordinátor

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

JOGI ÉS MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI OSZTÁLYA

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI KOORDINÁTOR

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

FŐBB FELADATOK

  • Az integrált minőségirányítási rendszer működtetésével, fejlesztésével összefüggő központi koordinációs, adminisztrációs tevékenységek végrehajtása;
  • az integrált minőségirányítási rendszer üzemeltetésével összefüggő ütemezett belső felülvizsgálatok elvégzése, a felülvizsgálati jelentések készítése, az abban rögzített észrevételek és fejlesztési javaslatok nyomon követése;
  • a Belső Információs Portálon található társasági szabályozó dokumentációs rendszer működtetése;
  • a folyamatmenedzsment rendszeren belül folyamatkoordinátori feladatok ellátása.

FELTÉTELEK

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • kreativitás, nyitottság, folyamatszemlélet, precíz és önálló munkavégzés

ELŐNY

  • felsőfokú végzettség vagy szakirányú minőségirányítási felsőfokú végzettség
  • ISO 9001, ISO 14001 és ISO 50001 szabványok szerinti belső auditori végzettségek
  • kockázatmenedzsment, folyamatmenedzsment ismeretek és gyakorlati tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Siófok

Jelentkezni 2021. január 17-ig lehet.

Siófok
Somogy
Full time, Apprenticeships
no work experience required

Published on 07.02.2021