Minőségirányítási koordinátor

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Jogi és Minőségirányítási Osztálya

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI KOORDINÁTOR

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Az integrált minőségirányítási rendszer működtetésével, fejlesztésével összefüggő központi koordinációs, adminisztrációs tevékenységek végrehajtása;
  • az integrált minőségirányítási rendszer üzemeltetésével összefüggő ütemezett belső felülvizsgálatok elvégzése, a felülvizsgálati jelentések készítése, az abban rögzített észrevételek nyomon követése;
  • a Belső Információs Portálon található társasági szabályozó dokumentációs rendszer működtetése;
  • folyamatgazdai feladatok ellátása.

FELTÉTELEK:

  • felsőfokú végzettség
  • ISO 9001, ISO 14001 és ISO 50001 szabványok szerinti belső auditori végzettségek
  • vezetői engedély

ELŐNY:

  • szakirányú minőségirányítási felsőfokú végzettség
  • minőségirányítási szakterületen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • kockázatmenedzsment és folyamatmenedzsment ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Siófok

Jelentkezni 2020. február 03-ig lehet.

Siófok
Somogy
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27