MINŐSÉGELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL)

Megbízónk tradíciókkal rendelkező élelmiszeripari multinacionális gyártóvállalat, amely mára a hazai és nemzetközi piacokon egyaránt stabil és meghatározó pozícióval rendelkezik. A közelmúltban megvalósított kapacitásbővítés indokolja a minőségbiztosítási rendszer megerősítését. Ennek keretében a minőségbiztosítási csapat élére új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL)Feladatok

  • A minőségellenőrzési rendszer operatív működtetése és fejlesztése (kész és félkész termékek gyártása során)
  • A kémiai és mikrobiológiai laboratórium munkájának irányítása és ellenőrzése, a laboreredmények értékelése, javaslattétel a javításra
  • Az alapanyagok és csomagoló anyagok minőségellenőrzésének irányítása
  • A laboratóriumi műszerpark fejlesztésének tervezése, a beruházások lebonyolítása
  • Külső laborvizsgálatok szervezése, kapcsolattartás
  • A HACCP IFS és BRC rendszer működtetése és részvétel folyamatos fejlesztésükben
  • A gyártótéri és kiegészítő egységek higiéniai kontrollja
  • A vonatkozó jogszabályok ismerete és folyamatos követése
  • Laboratóriumi technikusok oktatása
  • A takarító műszakok munkájának ellenőrzése, értékelése, szükséges módosítások elrendelése
  • Időszakos riportok készítése a Minőségbiztosítási vezető és a Gyárigazgató felé

Elvárások

  • Egyetemi végzettség
  • Élelmiszeripari gyártásra vonatkozó minőségbiztosítási elvárások magas szintű ismerete
  • Legalább 2-3 év tapasztalat élelmiszeripari gyártás / minőség-ellenőrzés területén
  • Stabil és aktív társalgási/tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Remek kommunikáció és problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helyeKecskemét környéke

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Bács-Kiskun
Full time

Published on 01.09.2020