Minőségellenőr - Győr

Feladatok:

  • Gyártásindítások engedélyezése
  • A gyártásban lévő termékek ellenőrzési utasítások szerinti gyártásközi- és végellenőrzése (vizuális és méréstechnikai)
  • Nem megfelelő termék észlelése esetén intézkedés a folyamatleírások alapján
  • Szükséges dokumentálások végrehajtása
  • Együttműködés a gépbeállítókkal, csomagolókkal, minőségmérnökökkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatban és egyénileg való munkavégzésre való hajlandóság
  • Határozottság
  • Újdonságokra való nyitottság

Előny:

  • Érettségi
  • Műanyagipari gyártásban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri műanyagipari gyártó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül.

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 16.09.2020