Elektronikai összeszerelő / forrasztó

Érdi székhelyű, német elektronika vállalatunk több mint 10 éve ad munkát közel 120 dolgozónknak. Az általunk gyártott termékek számos iparág termékeibe épülnek be.
Megkezdtük új termékeink gyártását, és modern berendezésekkel növeltük gépparkunkat, ezekhez keresünk most új munkatársakat.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Elektronikai alkatrészek panelekre történő beültetésére és forrasztására, valamint tesztelésére keresünk most új munkatársakat.
Feladatok:

  • alkatrészek rajz szerinti beültetése
  • forrasztás
  • tesztelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kifejezetten jó kézügyességű, türelmes és precíz jelentkezőket várunk, akik szívesen csinálnak aprólékos és monoton munkát.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Forrasztási tapasztalat, AOI vagy SMT tapasztalat, elektronikai ismeretek vagy elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdőket is várunk.

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható munkarend és jövedelem
  • kezdő bér bruttó 200 000-260 000 Ft+15% mozgóbér (tapasztalattól függően), +20 000 Ft cafeteria + műszakpótlék
  • heti váltásos kétműszak
  • kifejezetten tiszta környezet

Támogatott bejárás:

  • Bp-Székesfehérvár vasúti vonalon Tárnok állomás 10 perc séta (100% bérlettérítés)
  • Buszjárat Pusztaszabolcs-Adony- Ercsi-Százhalombatta irányából (ingyenes)
  • gépkocsival nettó 18 Ft/km

Érd
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 23.10.2020