Minőségellenőr (elektronikai gyártás)

A PRETTL Electronics Kft. precíz német munkakultúrát meghonosító vállalat. Az általunk gyártott panelek elsősorban nagynevű német márkák minőségi termékeibe kerülnek be. Jelen vagyunk az optika, orvoselektronika, távközlés és autóipar területén egyaránt. Termékpalettánk most egy automatizált gépsorokon legyártott autóipari termékcsoporttal is bővül.

Főbb feladatok, munkák:

Panelgyártással (alkatrészbeültetés, forrasztás, tesztelés) foglalkozó részlegünkre és új automatizált gépsorunk mellé keresünk most minőségellenőröket.

Feladatai:

    • az általunk gyártott termékek vizuális ellenőrzése
    • első minták jóváhagyása
    • a gyártási folyamat ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
    • műszaki alapismeretek
    • döntésképesség, határozottság
    • precizitás és monotóniatűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

IPC610 forrasztási szabvány, valamint elektronikai vagy autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    • korrekt juttatási csomag
    • szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőségek
    • céges buszjárat vagy emelt összegű bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Turul utca 10.

Érd
Pest
Full time
1 year
Primary school

Published on 23.10.2020