MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:

  • A termékspecifikációkban rögzített minőségi követelményeknek való megfelelés termelés alatti biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
  • A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel kísérése, folyamatos kezdeményező együttműködés a termelő műszakkal a minőségjavítás érdekében
  • Gyártásközi ellenőrző mérések elvégzése az érvényben lévő utasítások szerint
  • Nem megfelelősség esetén mintázásban és zárolásban való részvétel
  • Nyersanyagok minőségi átvétele

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Microsoft Excel és Word ismeret
  • Több műszakos munkarend, illetve folyamatos műszak vállalása
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Határozottság, önállóság
  • Minőségbiztosításban, laboratóriumi mérések terén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt pótlékok
  • Utazási költségtérítés
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Cafetéria

A munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!

Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time

Published on 17.10.2020