Minőségellenőr

Évszázados múlttal rendelkező magyar elektronikai vállalat az
ORION Elektronikai Kft.
ISO 9001, IATF 16949 és ISO 14001 minősítéssel rendelkező
Budapesti telephelyére

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársat keres

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség műszaki szakon
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Hibaelemzési gyakorlat
  • Dokumentáció kezelésben szerzett tapasztalat
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Minőség-ellenőrzés, hibaelemzés,
  • Beszállítói reklamációkezelés
  • Dokumentáció kezelés

Amit kínálunk:

  • Budapesti telephely X. kerület
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Fiatalos csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jó kommunikációs készséggel rendelkező, műszakilag képzett szakemberek jelentkezését várjuk!

Jelentkezni magyar vagy angol önéletrajz beküldésével lehet a Jelentkezem gombra kattintva

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 21.10.2020