header

Az Opus Team Kft fém- és acélszerkezet gyártásával foglalkozó társaság berettyóújfalui telephelyére

Gyártásvezetői

munkakörben keres munkatársakat.

Feladata:

  • gyártási folyamat tervezése, összehangolása, fejlesztése,
  • partnerektől érkező műszaki dokumentációk értelmezése, véleményezése, szükség esetén gyártmánytervek elkészítése,
  • partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • piackutatás, új beszállítói partnerek felkutatása,
  • megrendelések elkészítése, leadása,
  • minőségirányítási rendszerek folyamatos vezetése,
  • együttműködés a társterületekkel (kereskedelem, logisztika).

Szakmai elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • min. 2 éves szakmai tapasztalat, gyártási környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • MSZ EN 1090 vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés,
  • béren kívüli juttatás,
  • utazási költségtérítés,
  • szakmai fejlődés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és rendelkezik a megfelelő képzettséggel kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.

Gyártásvezető

Berettyóújfalu
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Bachelor

Published on 27.09.2020