header

Az Opus Team Kft fém- és acélszerkezet gyártásával foglalkozó társaság berettyóújfalui telephelyére

Minőségellenőr

munkakörben keres munkatársakat.

Feladata:

  • minőségellenőrzés a gyártási folyamatok egyes fázisában alapanyag, félkész-késztermékek vonatkozásában,
  • minőségellenőrzéssel kapcsolatos dokumentációk készítése,
  • reklamációs ügyek kezelése,
  • együttműködés a termeléssel, anyagbeszerzéssel,
  • társaságnál működő szabványok ismerete, betartása, működtetése.

Szakmai elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • min. 2 éves szakmai tapasztalat, gyártási minőségellenőrzési környezetben,
  • MSZ EN 1090, MSZ EN 9001, MESZ EN 3834-3 vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés,
  • béren kívüli juttatás,
  • utazási költségtérítés,
  • szakmai fejlődés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és rendelkezik a megfelelő képzettséggel kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.

Berettyóújfalu
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Vocational school

Published on 27.09.2020