Minőségügyi (labor) technikus

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata, a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő, kőzetgyapot szigetelőanyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Munkavégzés helye: Alsózsolca ( Borsod-Abaúj-Zemplén megye )

Elvárások:

  • Középfokú műszaki szakmai végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Gyors, pontos és igényes munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő, elemző, probléma megoldó képesség
  • Kommunikatív, magabiztos, együttműködő személyiség
  • Jó döntéshozó, szervező személyiség

Feladatok:

  • A gyártott termékek laboratóriumi (műszeres) ellenőrzése a meghatározott vizsgálati módszerekkel
  • A gyártásközi ellenőrzés, mintavétel, mérések támogatása, végrehajtása
  • Az elvégzett mérések eredményeinek gyors, precíz dokumentációja, adatbázis készítése, az eredmények kiértékelése adott minta alapján
    • elvárt szintű döntés a termékek megfelelőségéről
  • A nemmegfelelőségek kezelése az előírások alapján
    • dokumentáció, időben történő kommunikáció, egyeztetés a résztvevőkkel, társosztályokkal, a döntéshozatal előkészítése
  • Az általa használt laboratóriumi eszközök napi szintű ellenőrzése, kalibrálása
  • Auditokra való felkészülés támogatása

Bérezés

  • Kimagasló bérezés
  • Cafetéria juttatások
  • Munkába járás támogatása

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Blaskó Adrienn, irodavezető
Ravaber Hungary Kft.

Alsózsolca, 3571 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Vocational school

Published on 13.09.2020