Similar jobs like this one

Recommended jobs

MINŐSÉGELLENŐR (4559)

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszállított, gyártott félkész és kész termékek minőségének ellenőrzése
  • Az idegenáru ellenőrzése a rendelkezésre bocsátott dokumentációk alapján
  • A gyártmányok végellenőrzése, kiszállításra való jóváhagyása
  • Igény esetén gyártásközi ellenőrzés/szúrópróbaszerű ellenőrzés a termelésben
  • Az elvégzett feladatainak a minőségügyi rendszerben meghatározott módon való dokumentálása, egyéb minőségügyi bizonylatok kezelése
  • A termékek eljárási- és munkautasításokban leírtak szerinti ellenőrzése, és ellenőrzött állapotának jelölése
  • Nem megfelelő termék esetén a termék megfelelő jelölése és elkülönítése
  • Jelentés készítés a nem megfelelő minőségű tételek helyzetéről a felettesének
  • A nem megfelelő tételek javítás utáni minősítése
  • Reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Hibastatisztikák készítése, megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 év fémipar területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérőeszközök magabiztos használata
  • Rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Országon belüli utazási hajlandóság beszállítókhoz
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit nyújtunk:

  • Megfelelő körülmények, jó csapat
  • Karrier terv, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Debrecen
Full time

Published on 21.10.2021