Minőségellenőr

Formel D Magyarország Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Multinacionális cégeknél (autóipar) történő minőségellenőri feladatok határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően
  • Hasonló alkatrészek válogatása és utómunkálása
  • Dokumentáció töltése, naprakészen tartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Biztos, bejelentett munka
  • Hosszútávú lehetőség
  • Utazási költségtérítés

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása: H-P, napi 8 óra munka
  • rugalmasság
  • szükséges a jó kézügyesség és megfigyelőképesség
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém

Egyéb juttatások:

Cafeteria, utazási költség térités

Veszprém
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27