Minőségellenőr

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú, nagykállói székhelyű, síbakancsokat gyártó vállalat minőségellenőr munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A termékek gyártásközi, illetve végellenőrzése
  • Az ellenőrzés eredményének dokumentálása
  • A bevezetett minőségügyi rendszer követelményeinek betartása
  • Munkautasítások betartása, feltárt hibák jelzése
  • Selejt mennyiségének visszaszorítása
  • Számítógépes dokumentáció
  • Fröccsöntött, szerelt alkatrészek márkázásához kapcsolódó minőségellenőri feladatok ellátása munkautasítás alapján
  • Műszaki, környezetvédelmi, tűz- és munkavédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőri munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható, minőségközpontú munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • B. kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Ingyenes buszjárat és meleg étkezés
  • Stabil hátérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég

A munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát, vagy érdeklődjön a 0642/887-363-as telefonszámon

Requirements:
Qualities:
Company details:

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year

Published on 2020-01-27