Minőségbiztosítási vezető (autóipar, IATF)

Megbízónk, nagy autógyártó vállalatok, nemzetközi TIER1 beszállítója. Jelenleg a minőségbiztosítási vezető munkatársukat keressük, akinek az egyik fő feladata a minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése, hatékonyabbá tétele.

Feladatok:

  • A minőségi előírások betartatása és folyamatos javítása,
  • 36 fősre tervezett minőségbiztosítási osztály irányítása a csoportvezetőkön keresztül
  • A vevői követelmények végrehajtatása a belső folyamatokban,
  • A vállalat minőségpolitikájából származó minőségi célok elérése,
  • A gyár hatékonyságának monitorozása megfelelő auditokkal, KPI rendszerrel,
  • Képzések biztosítása a minőségügyi szabványok megértésének növelésére valamennyi alkalmazott számára ,
  • A vállalat képviselete vevői- és hatósági auditokon,
  • Minőségügyi költségvetés tervezés,
  • Vevői reklamációk kivizsgálásának biztosítása,
  • Minőségügyi stratégia kidolgozása, annak implementálása a teljes szervezetben,
  • Kapcsolattartás az európai Quality központtal

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel,
  • legalább 5 éves tapasztalattal hasonló pozícióban,
  • vezetőként képes vezetőket vezetni, motiválni,
  • erős gyártási folyamatismeretekkel,
  • az autóipari minőségügyi rendszerek ismereteivel,
  • kiváló vezetői és kommunikációs kompetenciákkal,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Amit kínálunk:

  • vezetői szintű, stratégiai feladatkör
  • magasan automatizált, modern gyár
  • nemzetközi cégkultúra
  • versenyképes jövedelmi csomag (alapbér + bónusz + cafeteria + gépjármű)

Munkavégzés helye:

Budapesttől 60 km, észak-keleti irányban

Nógrád megye
Pest
Heves
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 08.04.2021