Minőségbiztosítási Specialista

Napjaink egyik vezető gyógyszeripari vállalatának budapesti szervezete részére munkatársat keresünk Minőségbiztosítási Specialista  pozícióba. A vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer fejlesztése, működésének fenntartása
  • A hatósági inspekciókra, auditokra való felkészülés támogatása
  • Minőségügyi folyamatok során keletkezett eltérések vizsgálatában való részvétel
  • Belső auditok előkészítése, támogatása
  • Minőségbiztosítási projektek támogatása
  • Tréning program fenntartása
  • A minőségkultúra fejlesztése és fenntartása

Elvárások:

  • Felsőfokú természet vagy élettudományi végzettség
  • Minimum 2 éves GxP környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Logikus, strukturált gondolkodásmód, pontos és alapos munkavégzés
  • Elköteleződés a minőségbiztosítás és a folyamatos fejlesztés iránt
  • Motivált, proaktív, önálló munkavégzésre való képesség
  • Képesség a különböző társosztályokkal való hatékony együttműködésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Folyékony, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Cafeteria rendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Home office

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi űrlap kitöltésével, illetve kérjük küldje el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levélét.

Full time

Published on 20.11.2020